Puslapiai

2011 m. sausio 14 d., penktadienis

3 tortai ir 1 žvakutė

Skrebukas Pirmajam Karoliuko gimtadieniui paminėti. Pavadinta tortu, nes tai buvo labiau tortadienis nei gimtadineis :D Turėjome net tri savos gamybos tortus, kuriuos iškepė - Karoliuko mamytė, močiutė bei krikšto mama. O vat žvakutė buvo tik viena :) ot Karlsonas apsidžiaugtų :D
vėl panaudojau gražaus popieriaus "blogąją" pusę :) tik tas žalumas nelabai matosi... tikriausiai, pirmą kartą darydama skrebuką atsipalaidavau ir, tiesiog, "kaifavau" :D ir nesvarbu, kad paukštukų gal per daug, gal raštas mano negražus... bet tai mano kūrinukas, kurį aš myliu :P viską klijavau net nedėliojus... kaip galvojau, taip iškart ir klijavau :) pirma mintis buvo - tik panaudoti vėliavėles (nes gimtadienio šventės vieta buvo išpuošta vėliavėlėmis ir balionais), gėlytės ir paukštukai čia, nes šventėme kieme - buvo gražus oras ir mes mėgavomės saulėta diena...6 komentarai:

 1. Oho :O Kaip gražu ir kiek detalių čia pridėta.
  Ačiū už komplimentą mano darbeliui bloge ;)

  Dėl tos lapelių juostelės tai nemažas pasirinkimas perkant per etsy.com rankdarbių saitą. Pasitikintis saitas ir siunčia į užsienį.
  Pavyz. čia pasidairyk:
  http://www.etsy.com/search_results.php?search_type=all&includes%5B0%5D=tags&search_query=millinery&order=price_asc&page=0

  Sekmės kūryboj,
  Irma

  AtsakytiPanaikinti
 2. smagios veleveles - as seniai varvinu seile y tokius skrebukus su veliavelem :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Remini- kaip matau tavo atsipalaidavimas tau tikrai isejo i gera. Nuostabus tavo darbas.
  Sveikinimai su praejusia nuostabiai svente.
  Linkiu kuo dazniau atsipalaiduoti ir neimti i galva kas? kur? ir kaip ? :)
  sekmes
  Knopkiniukai

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nuostabus darbelis ;) viskas savo vietose, nei perdaug nei per mazai ;) Taip ir toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man labai patiko šis tavo darbelis: gražios detalės, gražios spalvos, labai vykusi schema. Žodžiu labai gražiai žiūrisi. Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti